2018 full

2018 full
JANUÁR
jan 20. M SR v ťahaní na trenažéri Bratislava
APRÍL
apr 07. Písecká desítka Písek, CZ
apr 12-15. Olympijske hry mládeže – kvalifikácia Barcelona, ESP
apr 14. Memoriál Dr. Karla Popela Praha KVS, CZ
apr 14. Dlouhé tratě na Moravě Kojetín, CZ
apr 21-22. MČR 5 km mládež + veteráni CZ ???
apr 21. Szentendrei-sziget Kerülő Verseny (Olimpiai Ötpróba) Budapest BVK, HUN
apr 21. Évadnyitó Verseny Miskolc, HUN
apr 28. A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság Budapest U-öböl , HUN
apr 28. 82. Orlický maraton Hradec Králové SHK, CZ
MÁJ
máj 05-06. I. KP seniori Zemník
máj 12. Rudno Cup Rudno priehrada
máj 12. Nymburká 500 Nymburg NYM, CZ
máj 13. Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě Žamberk Přehrada Pastviny u Panelu, CZ
máj 14-15 ICF Női Kenu Kupa Szeged ICF, HUN
máj 16. Vlajka Prahy I Praha SPA, Braník CZ
máj 18-20. I. Svetový pohár Szeged, HUN
máj 19. M SR maraton Zemník
máj 19. Velká cena Chomutova na 200 a 500m Chomutov, CZ
máj 19. Borsod Megye Bajnokság Tiszaújváros , HUN
máj 20. Ústecký kilometr Ústí nad Labem, CZ
máj 25-27. II. Svetový pohár Duisburg, GER
máj 25-27 Graboplast Maraton Magyar Bajnokság Győr , HUN
máj 26. Jungov memoriál Štúrovo
máj 26-27. Moravský pohár Kojetín KOJ, CZ
máj 30. Vlajka Prahy II Praha SPA, Braník CZ
JÚN
jún 01-03. Medzinárodná regata Piešťany
jún 01-03. NZ juniorů Račice + ČP mládeže Račice, CZ
jún 08-10. Majstrovstvá Európy Seniori Belehrad, SRB
jún 07-08. Novácka päťstovka Nováky
jún 09. Kadaňský kilometr Kadaň KAD, CZ
jún 09-10. Svetová pohár v maratóne Viano do Castelo,POR
jún 09-10. I. KP juniori Bratislava
jún 09-10. Přerovská 200 36. ročník Přerov PRV, CZ
jún 10. Memoriál Karla Leštiny Kadaň, CZ
jún 03. Vlajka Prahy III Praha SPA, Braník CZ
jún 16-17. Veľká cena Komárna Komárno
jún 16-17. Havel5Cup Olomouc, CZ
jún 16. 82. ročník Hradecký kilometr Hradec Králové SHK, CZ
jún 23. Pohár Interu Bratislava
jún 23. O štít města Plzně Plzeň, CZ
jún 24. Sedlecká 500 Sedlec SED, CZ
jún 27. Vlajka Prahy IV Praha SPA, Braník CZ
jún 28-01.. Majstrovstvá Európy juniori/U23 Auronzo, ITA
jún 29-01.. Simon Fiala Emlékverseny Békésszentandrás, HUN
jún 30-01.. Trenčianska regata Trenčín
JÚL
júl 05-08. Majstrovstvá Európy v maratóne Metkovic, CRO
júl 06-08. Vidék Bajnokság Fadd-Dombori, HUN
júl 07-08. Budapest Bajnokság Budapest U-öböl, HUN
júl 04-05. II. KP seniori Zemník
júl 26-29. Majstrovsvá sveta juniori/U23 Plovdiv, BUL
júl 26-28. Akademické majstrovstvá Európy Coimbra, POR
júl 28-29. Gyermek, KölyökMagyar Bajnokság Kolonics   Gyorgy emlékverseny Sukoró, HUN
júl 29. Slapy – Praha Slapy, CZ
AUGUST
aug 02-05. Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság Szolnok, HUN
aug 04-05. Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa Šamorín
aug 10-12. Akademické majstrovstvá sveta Szolnok, HUN
aug 11-12. Pohár SNP Piešťany
aug 22-26. Majstrovstvá sveta seniori Montemor o Velho, POR
aug 31-02.. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság Szolnok, HUN
aug 31-02.. M SR krátke trate Bratislava Zemník
SEPTEMBER
sep 01. Pohár Sezemic Sezemice, CZ
sep 02. 46.Černožický km Černožice, CZ
sep 06-09. Majstrovstvá sveta v maratóne Prado Vila Verde, POR
sep 07. Sprint Aréna Tiszaújváros, HUN
sep 08. Pohár Slávie Bratislava
sep 08. Praha 4 Open Praha KVS, CZ
sep 08. Jablonecký trojúhelník Jablonec, CZ
sep 08. Memoriál BóžiKarlíka a BacundaCup Slapy, CZ
sep 08-09. Kojetínský maraton Kojetín, CZ
sep 09. 37. Liberecká 500 Liberec, CZ
sep 09. Dunajský maratón Dobrohošť – Gabčíkovo
sep 14-16. Súťaž olympijských nádejí Piešťany/Zemník
sep 15. Diósgyőr-Kupa / Miskolc Városi Bajnokság Miskolc, HUN
sep 15-16. Putovní pohár Frýdku-Místku Frýdek Místek, CZ
sep 19. Vlajka Prahy V Praha SPA Braník, CZ
sep 22-23. Hargašov memoriál/ M SR dlhé trate Bratislava Zlaté piesky
sep 22-23. ČP mládeže vytrvalost ??? , CZ
sep 28-30. Országos Diákolimpia, Keretfeltöltő Sukoró, HUN
sep 29-30. VELKÁ CENA SPARTY Praha SPA Braník, CZ
OKTÓBER
okt 06. Rozlúčkové preteky Bratislava
okt 6. Népszerűsítő Maraton Budapest, HUN
okt 12-13. Olympijské hry mládeže Buenos Aires, ARG